Školka

Mateřská škola je čtyřtřídní s celodenním provozem, umístěná v rozlehlé, členité a dobře vybavené zahradě, která umožnuje dětem jejich sportovní i jiné vyžití. Zahrada je osázena dnes již vzrostlými stromy a keři, které tvoří protihlukovou bariéru a zachytávají prach z přilehlé komunikace.

Zahrada školky

V suterénu školy je umístěna školní kuchyň, v přízemí kancelář, 2 samostatné třídy s umývárnami a dětskými WC. V patře je ředitelna, sborovna a další 2 třídy. Každá třída má vlastní kabinet didaktického materiálu. Vybavení budovy, rozmístění tříd, , heren a tělocvičny, umožňuje škole realizovat plynulý výchovně vzdělávací proces.

Tělocvična

O děti pečuje 7 pedagogických pracovnic; 6 s požadovanou kvalifikací a odborným středoškolským vzděláním, sedmá má dokončené vysokoškolské vzdělání. Od února 2014 děti předškolního věku docházejí na plavání, které doplňuje vzdělávací činnosti školy.

Aktivity - výuka hry na flétnu, výuka anglického jazyka a taneční kroužek.

Škola dále zajišťuje ozdravný pobyt dětí v přírodě, pravidelně pořádá celodenní i polodenní výlety, divadelní představení i jiné kulturní akce.

Personál školky

• Ředitelka: Mgr. Lenka Čápová